trakya-klor-telefon

Sıvı Kostik

sıvı-kostik-fiyat

Türkiye geneline sıvı kostik satışımız vardır. Trakya Kor, anlaşmalı kargo firması ile günlük sıvı kostik satışlarını gerçekleştirebilmektedir. Sıvı kostik siparişleriniz bir ya da en geç iki gün içerinde adresinize teslim edilir.

sıvı-kostik-satış-firmaları-satan-firmalar

Bir bidon sıvı kostik siparişi verebileceğiniz gibi tonajlı siparişleriniz içinde özel fiyat taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Bidonlu veya dökme olarak tankerli sevkiyat seçeneklerimiz ile Türkiye geneli sıvı kostik satışı yapmaktayız. Sıvı kostik fiyatlarımız için firmamız ile iletişime geçerek bilgi alınız.

Sıvı kostik satışlarımız ile Türkiye geneline hizmet veren şirketimizden, kostik transfer pompası ve kostik dozaj pompası gibi ürün taleplerinizi de karşılayabilirsiniz. Dozaj pompası satışlarımız garantili ve teknik servis imkanı ile satılmaktadır.

Sıvı Kostik Nedir?

Sıvı kostik bir diğer adı ile sodyum hidroksit , beyaz renge sahip bir üründür. Sıvı formda bulunan kostik ürünün kimyasal adı, sud kostiktir. Bir çok değişik amaçla farklı sektrölerde kullanılan bir üründür. Su arıtma tesislerinde, gıda, tekstil, kimya, deterjan, zeytincilik, su boru hatlarında tıkanıklar ve koku giderimi gibi bir çok farklı amaç için sıvı kostik kullanılmaktadır.

Sıvı formda olması sebebi ile düşük hava sıcaklıklarında donmaktadır. Hava sıcaklıklarının düşük olduğu durumlarda ısıtıcılı özel tank veya tankerlerle sevkiyat yapılabilmektedir. Depolama alanlarında sıvı kostik ürünlerinin donmasını engellemek için oda sıcaklıklarında depolanmalı ya da özel ısıtıcılı tanklar ile depolanmalıdır.

Sıvı Kostik Satış
sıvı-kostik-istanbul-beylikdüzü-küçükçekmece-kadıköy-kağıthane-karaköy-bakırköy-fatih-aksaray-pendik-kartal-maltepe-merter-güngören-ikitelli-halkalı-başakşehir-sancaktepe

Sıvı Kostik satışlarımız Türkiye geneline yapılabilmektedir. İsterseniz bir bidon ya da tonajlı sıvı kostik siparişlerinizi firmamıza iletebilirsiniz.

Bidonlu siparişler anlaşmalı kargo firması ile 24 saat ve 48 saat gibi kısa sürelerde teslim edilebilmektedir. Tonajlı bidon ambalajlı sıvı kostik siparişleriniz ise özel olarak adresinize teslim edilebilmektedir.

Tonajlı siparişlerinizde özel ısıtıcılı tankerler ile sevkiyat yapılmaktadır.

Sıvı Kostik Ambalaj

Firmamızdan sıvı kostik siparişlerinizde özel ambalajlama talebinde bulunabilirsiniz. Sıvı kostik standart bidon satışları 95 kg lık çanta bidonlarla yapılmaktadır.

Siparişinize özel amlajlama ve detaylar için firmamız ile iletişime geçebilrisiniz.

Sıvı Kostik Kullanım Alanları

sıvı-kostik-fiyatları

Bir çok sektörde farklı amaçlar için sıvı kostik kullanımı vardır.

Ph Değeri Ayarlama İşlemlerinde

Deterjan Ürünleri Üretimlerinde

Su Arıtma Tesislerinde

Gıda – Kimya – İlaç Sektörlerinde

Boru Tıkanıklarında – Kötü Koku Giderme İşlemlerinde

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...