trakya-klor-telefon

Ortotolidin

ortotolidin-çözeltisi-solüsyonu

Ortotolidin sıvı klor test kitlerinde kullanılmaktadır. Sıvı klor test kitlerinde ortotolidin kullanımı ile serbest klor ölçümü yapılabilmektedir. Su ve yüzme havuzlarında klorlama yapıldıktan belli bir süre sonra serbest klor ölçümü yapılmalıdır. Bu ölçümler sonucu ile klorlama miktarları artırılı ya da eksiltilir.

Klorlamanın düzenli ve otomatik bir şekilde yapılması için klor dozaj pompası kullanılmalıdır. Klor dozaj pompası kullanımı ile yapılan ölçümlerde çok kısa bir sürede klor dozlama oranlarını arttırabilir ya da eksiletebilirsiniz.

Komparatör olarak adlandıralan sıvı klor test kitlerinin tümünde ortotolidin kullanılmaktadır. Resmi kurum ve kuruluşların yanı sıra özel sektör firmalarıda klorlama ölçümlerinde ortotolidinli klor test kitleri tercih etmektedir.

Ortotolidin Satış

ortotolidin-satan-firmalar

Satışlarımız kendi tesislerimizden gerçekleşmektedir. Ortotolidin siparişleri merkez ofisimize ulaştığında aynı gün kargo imkanı mümkündür.

Siparişlerin aynı gün kargoya verilebilmesi için mesai saatleri içinde 17:00'ye kadar kesin siparişlerin firmamıza ulaştırılması gerekmektedir. Kesin siparişi alınınan ortotolidin, klor test kiti, klor dozaj pompası ya da klor ürünleri siparişleriniz anlaşmalı kargo firması aracılığı ile 24 saat ila 48 saat arası gibi kısa zamanlarda teslim edilir.

Ortotolidin satın alamak, detaylı bilgi almak için merkez ofisimizden bilgi alabilirsiniz.

Ortotolidin Fiyatları

Minumum 1 L ortotolidin satışımız bulunmaktadır. Fiyat bilgileri için merkez ofisimizden iletişime geçiniz. Klor test kitleri içeriğinde bulunan ortotolidinin tükenmesi ile 1 L ortotolidin siparişi vermeniz yeterlidir.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...