trakya-klor-telefon

Klor

klor-firmaları-şirketleri

Türkiye geneline tüm klor ürünleri ile ilgili satış yapabilmekteyiz. Ücretsiz kargo avantajı ile dilediğiniz zaman klor sipraişlerinizi web sitemiz aracılığı ile firmamıza iletebilirsiniz. Klor ürünleri, klor cihazları, ölçüm ve test kitleri gibi klorla ilgili tüm ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. İlgilendiğiniz klor ürünleri ile ilgili talep formlarımızı ya da merkez ofis bumarlarımızdan firmamıza ulaşarak fiyat ve bilgi alabilirsiniz.

Klor Nedir?

Klor, su ve yüzme havuzları klorlanmasında kullanılan kimyasal bir üründür. Bir çok değişik formda satılabilmektedir. Dezenfekte sistemlerinde en çok kullanılan ürün klor ürünleridir. Klor günümüzde bir çok değişik formda üretilmeekte ve kullanılmaktadır.

Klor Ürünleri Nelerdir?

Klor ürünleri birden fazla formda bulunabilmektedir. Bunlar;

klor-ve-klor-çeşitleri-ürünleri

Gaz Klor

Sıvı Klor

Toz Klor

Tablet Klor

Granül Klor

Gaz Klor; Büyük ölçekli su arıtma tesilerinde kullanılmaktadır. Büyükşehir belediyeleri ve su tüketimi çok fazla olan tesisler gaz klorlama sistemleri kullanmaktadır. Firmamız gaz klor cihazları satışları yapmaktadır. Türkiye genelinde hazır üniteler ve gaz klor sistemleri kurulumları için bizden teklif alabilirsiniz. Direkt monte, tüp üzeri monte ve duvara monte gaz klor cihazlarımız ile Türkiye geneline hizmet verebilmekteyiz. Gaz klor tankları ve gaz klor sistemleri hakkında detaylı bilgileri firmamıza ulaşarak alabilirsiniz.

Sıvı Klor; Klor ürünleri içinde en çok tercih edielen üründür. Bu ürünün tercih sebebi uygun fiyat yapısı ve kolay nakliye avantajıdır. Gaz klor tanklarının nakliye dezavantajı ve maliyet yapısına göre sıvı klor kullanımı büyük avantajlara sahiptir. Nakliye avantajının yanı sıra uygun fiyatı ve kolay kullanımı sıvı klor ürününü cazip hale getirmektedir. Sıvı klor, klor dozaj pompası ile su arıtma tesislerinde, içme suyu ve kuyu suyu klorlanmasında güvenle kullanılmaktadır. Sıvı klor satışlarımız Türkiye geneline uygun fiyatlarla yapılabilmektedir.

Toz Klor, Tablet Klor ve Granül Klor; Bu üç klor türüde ağırlıklı olarak havuz klorlamasında kullanılmaktadır. Gaz klor ve sıvı klora oranla daha maliyetli ürünlerdir. Daha detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Sıvı Klor Nedir?

sıvı-klor-satış-firmaları

Sıvı Klor, sıvı formda satılan klor ürünüdür. Sıvı formda değişik plastik ambalajlar ile satılabilmektedir. Tonajlı sevkiyatlarda dökme olarak tankerlerle ya da IBC tanklarla satılmaktadır. Sıvı Klor bir çok belediye, su arıtma tesisi, yüzme havuzları, köy muhtarlıkları, fabrikalar ve değişik sektörlerde su dezenfekte amacı ile yaygın olarak kullanılmkatadır. Sıvı Klor satışlarımız Türkiye geneline yapılabilemktedir. Sıvı klor satışlarımızın yanı sıra sıvı klor dozaj pompaları, sıvı klor sistemleri, ölçüm chazları ve test kitleri gibi tüm ihtiyaçlarınızı firmamızdan temin edebilirsiniz.

Sıvı Klor Nerelerde Kullanılır?

Sıvı Klor, Su arıtma tesislerinde ve yüzme havuzlarında dezenfekte amaçalı kullanılmakta ve mükemmel sonuçlar elde edilmesiniz sağlamaktadır. Dezenfekte amaçlı ve ağartıcı olarak bir çok değişik sektörde kullanılmkatadır. Bunlarda bazıları, tekstil, kimya, deterjan ve gıda sektörleridir.

Su Arıtmalarında Hangi Klor Kullanılır?

klor-satan-firmalar-antalya-izmir-istanbul-adana-konya-kayseri-diyarbakır-siirt-batman-malatya-sinop-samsun-ordu

Burda kurulu ya da sistem önemlidir. Gaz klor ve sıvı klor su arıtma tesisleri için ideal ürünlerdir. Gaz klorlama sıvı klor ile dezenfekte işlemelerine göre daha riskli ve daha maliyetli klorlama sistemidir. Sıvı klor sistemleri, nakliye ve bol seçenek avantajı ile gaz klora göre bir adım öndedir. Sıvı klor kullanımı elektrikli ve elektriksiz sistemler hatta güneş enerjili sistemlerle tm uyumludur. Su arıtma ile klorlama sistemleri ve ürünleri hakkında firmamızdan ücretsiz bilgi sahibi olun.

Yüzme Havuzlarında Hangi Klor Kullanılır?

Yüzme havuzlarında toz, tablet ve granül klor kullanımı yaygındır. Son yıllarda sıvı klor'un tanınması ile havuz klorlamasında da sıvı klor kullanımı artmıştır. Sıvı klor kullanımı diğer klor türlerine göre çok daha basittir. Diğer formlarda klor ürünleri karışım ya da çözünme gibi işlemler sonucu kullanılabilmektedir. Sıvı klor direkt olarak uygun dozda kullanılabilmektedir. Otomatik klorlama sistemleri için sıvı klor tavsiye edilmektedir.

Klor Nerelerde Kullanılır?

Klor dezenfekte amaçlı ve ağartıcı olarak bir çok tesisde ve işletmede kullanılmaktadır. Su ve yüzme havuzlarında klorlama yapılmasında (dezenfektan) kullanılmaktadır. İçme suyu, kullanma suyu ve yüzme havuzlarında yaygın olarak kullanılır. Tekstil sektöründe, ağartıcı olarak deterjan sektöründe ise bir çok üründe kullanılmaktadır.

Klor Fiyatları Nedir?
klor-fiyat-listesi

Klor fiyatları kullanılacak klor türüne göre değişkenlik gösterir. En uygun ve ekonomik fiyat yapısına sahip olan klor çeşidi sıvı klordur. Türkiye geneline ücretsiz kargo avantajı ile on-line sıvı klor fiyatlarını talep formlarımızı kullanarakta firmamızdan talep edebilirsiniz. Fiyat teklifi almak için merkez ofis numaralarımızdan ve fax numaralarımızdan da firmamıza ulaşabilrisiniz. Gaz klor ve sıvı klor Türk Lirası olarak satılmaktadır. Diğer klor türleri yaygın olarak döviz bazında fiyatlandırılmakta ve satılmaktadır.

Klor Dozaj Pompası Nedir?

Klor dozaj pompası otomatik olarak klorlama yapılmasını sağlayan pompalardır. Klorlama sistemine göre pompa seçimi önemldir. Gaz klorlama, sıvı klorlama, toz ve tablet klorlamalarında pompa seçenekleri değişkendir. Elektrikli, elektriksiz ve güneş enerjisi ile çalışan klor dozaj pompaları firmamızca satılmaktadır. Klor dozaj pompaları ekonomik fiyat yapısı ve kolay kullanımı ile klorlama problemlerinizde en büyük yardımcınız olacaktır. Klor dozaj pompaları analog ve dijital seçenekleri stoklarımızda bulunmaktadır. Klor dozaj pompaları otomatik olarak klorlama yapabildiği gibi klor ölçümü ve sistemin otomatik olarak başlatılması ve durdurulması gibi bir çok farklı özelliğe sahiptir.

En Uygun Klorlama Nasıl Yapılır?

En uygun klorlama için klor çeşidi ve bu klor çeşidine uygun klor dozaj pompasına ihtiyaç vardır. Sıvı klor kullanımı tercihlerinde analog bir klor dozaj pompası ile içme suyu, kullanma suyu, kuyu suyu, belediye su şebekeleri,köy muhtarlıkları ve yüzme havuzları gibi klorlama ihtiyaçlarınızı ekonomik fiyatlarla gerçekleştirebilirisiniz.

En Ucuz Klor Hangisidir?

En ucuz klor fiyatı için bir çok değişik etekn bulunmkatadır. Kullanım miktarınız, nakliye klor ürünlerinde fiyat yapısını belirlemektedir. En uygun ve ekonomik fiyat yapısına sahip olan klor türü sıvı klordur. Sıvı klor nakliye avantajı ve diğer klor türlerine göre fiyat ve kullanım avantajı ile en çok tercih edilen klor ürünüdür. Tüm sıvı klorlama sistemleri ile uyumlu olan sıvı klor ürün satışımız Türkiye geneline ücretsiz kargo fırsatları ile satılmaktadır.

Klor Ölçümü Nedir?
klor-ölçüm-cihazı-istanbul-ankra-izmir-antalya

Klor ölçümü klorlama sistemlerinde kullanılmaktadır. Klor ölçümü ile klorlama miktarları belirlenmektedir. Bu miktarlara göre klorlama artırılabilir ya da eksiltilebilir. Bu ölçümleri yapan bir çok değişik cihaz vardır. En bilinenleri duvara monte ölçüm cihazları, ölçüm yapabilen klor dozaj pompaları (redox), klor test kitleri, taşınabilir dijital klor cihazlarıdır. Bahsedilen tüm ürünler klor ölçümlerinde kullanılmaktadır. Fiyatlar ve kullanım bilgileri için firmamız ile iletişim kurunuz.

Tam Otomatik Klorlama Sistemi Nedir?

Tam otomatik klorlama sistemleri ile güvenli klorlama yapılması sağlanmakta ve zaman kaybının engellenmesi sağlanmaktadır. Kuracağınız tam otomatik klorlama sistemi ile klorlama, klor ölçümü otomatik olarak yapılması sağlanmaktadır. Sistem yapacağı ölçümler ile klorlamayı başlatıp durdurabilmekteidr.

Klorlama Cihazları Nelerdir?

Dozlama cihazları ve ölçüm cihazları ile elektrkli ve elektriksiz cihazlar klorlama cihazları olarak adlandırılmaktadır.

Klor Nasıl Satın Alablirim?

Talep formlarımızı kullanarak, merkez ofis numarlarımızdan firmamızı arayarak ya da fax numaramızdan siparişlerinizi iletebilrsiniz.

Resmi Kurumlar İçin Klor Teklifi

Resmi kurumlar için firmamızdan fiyat teklifini mail ya da fax yolu ile aynı gün içerisinde alabilirsiniz.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...