trakya-klor-telefon

Sıvı Klor

sıvı-klor

Firmamız Türkiye geneline sıvı klor ve sıvı klor ürünleri satışlarını her gün kendi tesislerinden gerçekleştirmektedir. Sıvı klor ve sıvı klorl ilgili tüm ürünleri firmamızdan temin edebilirsiniz. Fiyat ve teklif taleplerinizi talep formlarımızı kullanarak ve merkez ofisimizi arayarak iletebilrisinzi. Web sitemiz aracılığı ile siparişleriniz Türkiye geneline ücretsiz kargo avantajı ile gönderilmektedir. Minumum 100 kg sıvı kor siparişleri ve sıvı klor dozaj pompası siparişlerinizde ücretsiz klor test kiti hediyemiz.

Sıvı Klor Satış

sıvı-klor-satan-şirketler-türkiye

Firmamız anlaşmalı kargo firmaları ile sıvı klor gönderimlerini her gün kendi tesislerinden Türkiye geneline güvenli ve çok kısabir zaman diliminde yapmaktadır. Kargo gönderimleri ile siparişleriniz bir ya da iki gün gibi kısa sürelerde adresinize teslim edilemktedir. Sıvı klor satışlarımızda 100 kg ve üzeri siparişlerinizde klor test kiti ücretsiz olarak siparişlerinize eklenmektedir. Sıvı klor satışlarımız aynı gün kargo imkanı ile satılabilmektedir.

Sıvı Klor dezenfektan olarak en çok kullanılan klor ürünüdür. Ekonomik fiyatı ve basit kullanımı tercih edilmesindeki en büyük unsurlardır. Bu avantajlarının yanı sıra klorlamada alınan sonuçlarda etkildir. Diğer klor türlerine göre etklili bir dezenfektan olarak kabul edilmiş ve yaygın olarak kullanımı olan bir üründür.

Sıvı klor depolamalarında güneş görmeyen serin ortamlar tercih edilmelidir. Sıvı klorla ilgili her türlü sorularınız deneyimli personellerimizce ücretsiz cevaplanmakatadır. Dilediğiniz an fiyat ve sorularınızı firmamıza iletebilirsiniz.

Sıvı Klor Fiyatları

sıvı-klor-ürünleri-fiyatı

Sıvı klor fiyatları alınacak olan miktarı ve teslimat adresine göre farklılıklar göstermektedir. Sıvı klor sevkiyatları 35 kg, 75 kg ve 1200 kg'lık IBC tanklarla ya da dökme olarak tanjlı siparişlerde tankerle yapılmaktadır. Sıvı klor fiyatlarının belirlenmesi için bu ambalaj ya da sevkiyat bilgilerinin bildirilmesi gerekmektedir.

Sıvı klor fiyat taleplerinizi sitemizde bulunan formları kullanarak ya iletişim numaralalarımızdan firmamıza ulaşarak iletebilirsiniz.

Mesai saatleri içinde ulaşan talepleriniz aynı gün on-line olarak ceavplandırılmaktadır.

Sıvı Klor Kullanım Alanları

Sıvı Klor bir çok farklı sektörde farklı amaçlar ile kullanılabilmektedir. Örneğin teksil işletmelerinde ağartıcı olarak kullanılmaktadır. En çok kullanıldığı alan ise su arıtma tesislerinde ve yüzme havuzlarında klorlama işlemlerinde kullanılmaktadır.

Sıvı klor; yüzme havuzlarında, içme suyu dezenfeksiyonunda, kullanma ve kuyu suyu dezenfeksiyonları gibi alanlarda güvenli olarak yıllardır kullanılmaktadır.

sıvı-klor-istanbul-ankara-izmir-diyarbakır-antalya-bursa

Sıvı klor aynı zamanda alet dezenfeksiyonunu, deterjan imalatı gibi bir çok değişik sektörde de kullanılmaktadır.

Sıvı Klor Su Dezenfektasyonu

Sıvı klor bir çok büyük ve küçük su arıtma tesislerinde güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Bu duruma örnek olarak şehir belediyelerinin su arıtma tesisleri ve köy muhtarlıklarının su depoları verilebilir.

Sıvı klor ile elektrik bulunan ortamlarda sıvı klor dozaj pompası ile klorlama yapmak oldukça kolaydır. Sıvı klor bidonu ya da klor tankına dozaj pompası hortumu sarkılarak dozaj pompasının klor ürünü çekilmesi sağlanır. Pompa aldığı sıvı kloru depoya belirlenen miktarda dozlamasını sağlamaktadır. Bu dozlama oranları kullnılack olan sıvı klor dozaj pompasına göre manuel ve otomatik olarak ayarlanabilmektedir.

Sıvı Klor su dezenfeksiyonunda elektrikli, elektriksiz ve güneş enerjili sistemlerle uyumlu olarak çalışmakta ve güvenli olarak kullanılmakta.

Her türlü soru ve siparişlerinizi Türkiye geneline hizmet veren firmamıza iletebilirsiniz.

Sıvı Klor ile Otomatik Klorlama Sistemleri

Tamamen otomatik sıvı klor sistemi kurmak bize ulaşın. Bu sistemin kurulması sadece bir cihaz ile gerçekleştirelebildiği gibi birden fazla cihaz ile de kurulması mümkündür. Duvara monte sistemler, şebekeye monte ürünler ile hizmet verebilmekteyiz. En ekonomik otomatik sıvı klor sistemleri redox uyumlu sıvı klor dozaj pompaları ile yapılabilmektedir. Bu pomplar sıvı klor dozajlama işlemlerinin yanı sıra depoda klor oranlarını ölçebilmektedir. Bu ölçümler ile dozaj pompası klorlamayı başlatıp, durdurabilmektedir.

Bu pompaların haricinde duvara monte ölçüm cihazları ile sıvı klor dozaj pompası bağlantısı ile de bu işlemler yapılabilir.

Sıvı Klor Ölçüm Cihazları

Sıvı klor ölçüm cihazları duvara monte ve taşınabilir cihazlardan oluşmaktadır. Duvara monte cihazlar dozaj pompası özelliklerinde bulunan pompalar olduğu gibi pompa harici klor ölçüm cihazlarıda bulunmaktadır. Taşınabilir dijital klor ölçüm cihazları kalem pille çalışan ve test çubukları ile kullanılan cihazlardır. Bu cihazların haricinde ekonomik fiyatlar satılan klor test kiti ürünlerimizde bulunmaktadır. Klor test kitleri, klor ölçüm cihazları için firmamız ile ileşime geçerek daha kapsamlı bilgiler öğrenebilirisiniz.

Sıvı Klor Kullanım Oranları

Sıvı Klor ile yapılan klorlama yapılacak ortama göre farklıklar gösterir. Standart olan klorlama oranları;

klorlama-cihazı-otomatik-sistemler

100m3 Suya;

İçme Suyu: 0,7 - 0,8 kg - Uygulama Aralığı - 0,8 - 1 mg/L

Kullanma Suyu: 0,8 - 2,4 kg - Uygulama Aralığı - 1 - 3 mg/L

Kapalı Havuz: 0,8 - 1,25 kg - Uygulama Aralığı - 1 - 1,15 mg/L

Açık Havuz: 0,8 - 2,4 kg - Uygulama Aralığı - 1 - 3 mg/L

Sıvı Klor Avantajları

Sıvı klor avantajları fiyat, nakliye ve kullanım kolaylığı olarak sıralayabiliriz. Fiyat oronları diğer klor ürünlerine göre daha düşüktür. Nakliyesi kargo firmaları ile yapılmakta ve çok kısa sürede teslim edilmektedir.

Kullanım kloaylığını özetlersek; Sıvı klor ürünü ile sıvı klor dozaj pompası alımlarınızda klorlama yapılması için gerekli ürünlere sahip olursunuz. Bu iki ürünün haricinde yapılan klorlamının ölçülebilmesi için klor test kiti ve klor ölçüm cihazına ihtiyaç vardır. Bu ürünleri satın almak yerine dozaj pompası seçimlerinizde bu ürünlerin yaptığı ölçümleri yapabilen özelliklerde satılan dozaj pompaları tercih edebilirsiniz.

Sıvı Klor Dozaj Pompası

Sıvı klor dozaj pompaları satışlarımız ile Türkiye geneline hizmet verebilmekteyiz. Dilerseniz firmamızdan klor tankı üzerine monte sıvı klor dozaj pompası talebinde bulunabilirsiniz. Redox sistemine sahip sıvı klor dozaj pompası adresinize montajlı bir şekilde gönderilemektedir. Bu tanka monte edilen seviye sensörleri ile klorlama otomatik olrak gerçekleşmektedir. Klor tankında sıvı klor tükenmesi durumunda sistem otomatik olarak durmakta. En uygun fiyat ve diğer sıvı klor dozaj pompası ürünlerimiz için hemen arayın.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...