trakya-klor-telefon

Klor Test Kiti

klor-test-kiti-fiyatları

Trakya klor, Türkiye geneline klor test kitleri, klor cihazları, klor ürünleri satan bir firmadır. Firmamız klor test kiti ve klor ürünleri siparişlerini anlaşmalı kargo firması ile teslim etmektedir. Ücretsiz kargo avantajı ile siparişler bir veya iki gün gibi kısa sürelerde adresinize teslim edilmektedir. En avantajlı fiyatlar için firmamızdan bilgi alınız.

klor-cihazları

Trakya Klor, web sitemizde belirlenen ürünlerde klor test kitlerini ücretsiz olarak müşterileri siparişlerine eklemektedir. Belirtilen ürünlerle birlikte ortotolidin solüsyonlu klor test kiti hediye edilmektedir.

Klor Test Kiti Nedir?

Klor test kitleri ile klorlama yapılan ortamlarda klor oranları ölçülmektedir. Bu ölçümler sonucu ile klorlamanın doğru yapılması sağlanmaktadır. Klor eksikliği ya da klor fazlalığı bu testler sonucunda belirlenmekte ve öğrenilmektedir.

Klor test kitleri bir çok farklı uygulamalar ile ölçüm yapılmasını sağlayan, kullanımı kolay ürünlerdir. Hap ile kullanılan ya da sıvı solüsyon ile klor ölçüm kitleri satışlarımız buunmaktadır. En ekonomik ve kullanışlı olan klor test kitleri ortotolidin solüsyonu ile kullanılan klor test kitleridir.

Klor Test Kiti Çeşitleri Nelerdir?

Bir çok değişik marka'nın farklı prensiblerle çalşına klor test kitleri vardır.

klor-test-kiti-cihazı-satış-şirketleri

Bunlar;

Klor Test Kiti - Sıvı

Haplı Klor Test Kiti

Klor ve Ph Test Kiti - Sıvı

Dijital Klor Test Kiti

Duvara Mona Klor Ölçüm Cihazı

Klor Ölçümü Yapan Otomatik Klorlama Sistemleri

Bu ürünlerin içinde en çok tercih edilen ürün sıvı klor test kitleridir. Bu kitler ortotolinli klor test kiti olarakta adlandırılmaktadır. Tercih sebebi uygun fiyatları ve basit kullanımıdır.

Klor Test Kiti Fiyatları

Klor test kiti ve sisteminde fiyat belirtilmesi için test kiti çeşidinin belirlenmesi gerekmektedir. Detaylar ve fiyat bilgileri için firmamızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Klor Test Kiti Satış

Klor Test kitleri satışlarımız her gün kendi tesislerimizden aynı gün kargo ve ücretsiz kargo avantajı ile yapılmaktadır. Siparişlerinizi firmamıza iletmeniz ile klor test kiti ya da klor ürünleri aynı gün kargoya teslim edilir. Teslimatı yapılan ürünlerin kargo takip numuraları on-line olarak müşterilerimize bildirilerek güvenli ve hızlı satın alma işlemleri bitirilir.

Klor Test Kiti Kullanımı
serbest-klor-test-kiti-istanbul-antalya-ankara-izmir-bursa-kocaeli-izmit-kadıköy

Tüm test kitleri kullanımları oldukça basittir. Ürünlerle birlikte kullanım talimatları gönderilmektedir. Satın aldığınız ya da alacağınız klor test kitlerilerinin yedek sarf malzemeleri veya ortotolidin solüsyonları satışlarımızda bulunmaktadır. Dijital test cihazları için yedek test çubukları, sıvı klor test kitleri için ortotolidin solüsyonları uygun fiyatlarla Türkiye geneline firmamız tarafından gönderilir.

Klor Test Kiti Raf Ömrü Nedir?

Klor test kitlerinde raf ömrü yoktur. Kırılma, yırtılma olmadığı sürece uzun bir raf ömrüne sahiptir.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...