trakya-klor-telefon

Payet Kostik

payet-kostik-fiyatları-satan-firmalar-istanbul-ankara-izmir-antalya

Payet kostik satışlarımız ile Türkiye geneline hizmet verebilmekteyiz. Sıvı kostik ve payet kostik satışları ile bilinen firmamız siparişlerinizi en geç 48 saat içerisinde adresinize teslim edebilmektedir. Türkiye genelinde 24 saat ve 48 saat aralığı gibi kısa sürelerde teslimat yapan firmamız uygun fiyatlarla payet kostik satışı yapmaktadır.

payet-kostik-istanbul-izmir-ankara-antalya-diyarbakır-adana

Payet kostik ambalajı 25 kg'dır. Firmamızdan bir paket (25 KG) payet kostik alımı yapabileceğiniz gibi palet bazında ve tonajlı siparişte verebilirsiniz. Bir palet payet kostik taleplerinde 50'li paketler ile satış yapabilmekteyiz. Bir palet toplam 50 paket payet kostik bulunur. Bir paletin toplam ağırlığı 1.250 kg'dır.

Payet kostik siparişleriniz ve daha kapsamlı payet kostik bilgisi için sayfamızın sonunda bulunan talep formları aracılığı ile ya da merkez ofis numaralarımızdan firmamıza ulaşabilirsiniz.

Payet Kostik Nedir?

Payet kostik bir diğer adı flake kostiktir. 3 – 5 cm'lik ölçülerde beyaz renkli ve 25 kg'lık ambalajlanarak üretilmektedir. Tekstil, kimya, gıda, su arıtma gibi küçük ve büyük ölçekli işletmelerde payet kostik kullanılmaktadır. Sıvı kostik düşük hava sıcaklarında donmakta olup payet kostikte yapısından kaynaklı olarak bir değişim söz konusu değildir. Direkt uygulandığı alanlar olduğu gibi sıvı çözelti olarak kullanılan alanlarda bulunmaktadır.

Payet kostik teslimatları aynı gün kargo imkanı ile adresinize teslim edilmektedir.

Payet Kostik Ambalaj

Payet kostik ürünleri standart olarak 25 kg'lık ambalajlar ile satılmaktadır. Bu ambalajların oluşturduğu paletli satışımızda bulunmaktadır. Bu paletli ürün sevkiyatında 50 paket payet kostik bulunmaktadır. Toplamda 1.250 kg payet kostik bir palette.

Paletli ya da paket bazında alımlar için firmamız ile iletişime geçerek avantajlı fiyatlarımız ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

payet-kostik-fiyatları

Payet Kostik Kullanım Alanları

Site - Apartman Boru Tıkanıkları - Kanalizasyon/Arıtma

Kâğıt Sektöründe

Kimyasal Madde Üretiminde

Deterjan, Sabun Sektöründe

İlaç Sektöründe

Gıda Sektöründe

İçecek ve Süt Sektöründe

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...