trakya-klor-telefon

Klor Dozaj Pompası

klor-dozaj-pompasi-fiyatları

Klor dozaj pompası satışlarımız Türkiye geneline 24 saat ve 48 aralığında teslimatlarla adresinize teslim edilmektedir. Ücretsiz kargo avantajı ve klor test kiti hediyesi ile Türkiye geneline satışlarımız gerçekleşmektedir. Türkiye genelinde klor ve klor ürünleri satışında en bilinen marka olan Trakya Klor, kendi tesislerinden klor dozaj pompası ve klor ürünleri satışalarını sürdürmektedir. Trakya klor, sıvı klor, klor dozaj pompası, klor ölçüm cihazları ve klor test kitleri gibi tüm klor ürünleri satışları yapar.

Klor Dozaj Pompası Nedir?

klor-dozaj-pompası-ankara-istanbul-izmir-manisa-diyarbakır-bursa-antalya-düzce-zonguldak-bartın-kars-şırnak-niğde-tokat-çorum-sivas

Klor dozaj pompası, klorlama sistemlerinde belirlenen oranlarda düzenli olarak klorlama yapılmasını sağlayan son derece pratik cihazlardır. Oldukça fazla klor dozaj pompası seçenekleri bulunmaktadır. Basitleştirdiğimiz zaman analog ve dijital klor dozaj pompası seçenekleri ile seçim yapılabilir.

Klor dozaj pompları seçimlerinde kurulması düşünülen sistem ve dezenfektan olarak kullanılacak klor ürünü önemlidir. Klor ürününe en uygun klor dozaj pompası seçimi maliyet avantajı sağlar ve zaman kaybını önler. Klor ürününe uygun klor dozaj pompası için firmmamızdan ücretsiz bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

Klor Dozaj Pompası Çeşitleri Nelerdir?

Klor dozaj pompası seçenekleri teknolojinin gelişmesi ile son derece müthiş özelliklere sahip olmaktadır. Bilenen klor dozaj pompası çeşitleri; elektrikli klor dozaj pompaları, elektriksiz klor dozaj pompaları, güneş enerjili klor dozaj pompalarıdır. Bu pompalarının analog ve dijital ürünleri mevcuttur.

Analog Klor Dozaj Pompası; manuel olarak ayarlanmakta ve otomatik olarak belirlenen klorlamayı gerçekleştirmektedir. En uygun fiyatlı klor dozaj pompaları analog pompalardır. Dijital Klor Dozaj Pompaları; bu pompa türünde seçilecek modele göre farklı bir çok özellik vardır. Bu pompaların üst seviye modellerinde klorlama otomatik olarak yapılmakta, yapılan klorlama ölçülebilmekte, klor fazlalığında klorlama durudurulmakta, klor eksikliğinde klorlama başlatılabilmekte, klor ölçüm bilgileri hafızada tutulabilmekte, zamanlama özelliği ile belirli zamanlarda otomatik klorlama sağlanmakta hatta bir sayaç eklenmesi ile su kesitinin ölçülmesi ve bu ölçüme belirlenen oranda dozalama yapmak mümkündür.

Klor Dozaj Pompası Fiyatları

klor-dozaj-pompası-fiyatları-firmaları

Fiyatların en sağlık bir şekilde belirlenmesi için klor dozaj pompası türünün belirlenmesi gerekmektedir. Bu klor dozaj pompası türü belirlendiktan sonra kapasite bilgileri bilinmelidir. Bu bilgiler en doğru ürüne sahip olmanız için önemlidir. Analog ve dijital klor dozaj pompası seçimnden sonra bar ve litre bilgileri oluşan kapasite bilgilerini firmamıza ileterek on-line fiyat alabilirsiniz. Kapasite bilgileri ve pompa seçimlerinde kararsızlık yaşıyorsanız firmamızdan ücretsiz destek alabilirsiniz.

Klor Dozaj Pompası Kullanımı

Klor dozaj pompaları kullanımı oldukça basit ürünlerdir. Dikkat edilemesi gerekn bir kaç önemli detay ile çok uzun sürelerde kullanımı mümkündür. Dikkat edilecek en mühim durumların başında garanti, teknik servis ve yedek parça gelmektedir.

Klor dozaj pompaları ağzı açık olan klor tanklarının ya da klorbidonlarının üstüne monte edilmemelidir. Mümkün ise bir kaç metre sağına ya da soluna monte edilmesi sağlanmalıdır. Burda ki amaç klor tankından çıkan gazın pompa ile direkt temasını engellemektir. Başka bir bölüme montaj ya da bir küçük kutu içerisinde klor dozaj pompasının montajında fayda vardır.

Kurulumu basit olan bu pompa türünün tüm bağlantı ve montaj ekipmanı kullanım ve montaj kitabıyla birlikte teslim edilmektedir.

Kurulumu yapılan cihazların belli bir süre klorlama yaptıktan sonra klor ölçümlerinin yapılarak sabit ayarlamalarının tamamlanması gerekmektedir. Klor dozaj pompaları 3 ayda bir iç ve hortum tamizliğinin yapılması gerekmektedir. Bu temizlik için özel bir kimyasal ürüne ihtiyaç duyulmaktadır. Firmamızdan temizleme kimyasalı olarak talep edebilirsiniz.

Garanti ve Teknik Servis

Firmamızın satışını yaptığı tüm klor dozaj pompaları 2 YIL garantili, teknik servis imkanlıdır. Türkiye geneline klor dozaj pompası satışlarımız bulunmaktadır. Klor Dozaj Pompası Alımlarınızda ücretsiz kargo ve klor test kiti hediyemiz.

Klor Dozaj Pompası Satış

klor-dozaj-pompası-satan-şirketler-firmalar

Satışlarımız her gün kendi tesislerimizden gerçekleşmektedir. Aynı gün kargo imkanımız vardır. Sipariş işlemleriniz tamamlandıkttan sonra ürününüz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Aynı gün kargoya teslim edilen klor dozaj pompaları 24 saat ve 48 saat gibi çok kısa bir sürelerde anlaşmalı kargo firması ile adresinize teslim edilmektedir.

Kullanıma Hazır Klorlama Sistemleri

Klor ve klor dozaj pompası ürünlerinde tanınan Trakya Klor, hazır üniteler ve sistemler ile Türkiye geneline hizmet verebilmaktedir. Hazır üniteler, sistemler, klor tankları üzerine monte dozaj pompaları ve sistemleri için firmamızdan fiyat alabilir, sipariş verebilir, sorulanıza ücretsiz yanıt alabilirsiniz.

Klor Ölçümü Yapan Klor Dozaj Pompası

Dijital klor dozaj pompası seçimlerinde klor ölçümü yapabilen dozaj pompaları ile tamamen otomatik bir klorlama yapabilsiniz. Bu sistemler tek bir dozaj pompası ile yapılabildiği gibi ek olarak klor ölçüm cihazı ile gerçekleştirilebilir.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...