trakya-klor-telefon

Hidroklorik Asit

hidroklorik-asit-fiyatları

Hidroklorik asit ihtiyaçlarınıza en uygum çözümler Trakya Klor da! Trakya Klor, Türkiye geneline hidroklorik asit satışı yapan bir kimyasal ürün satışı yapan firmadır.

hidroklorik-asit-istanbul-manisa-izmir-antalya-adana-kars-şırnak-diyarbakır-konya-kayseri-gaziantep-trabzon-ankara-samsun-ordu-girasun-bursa-edirne-kırklareli-tekirdağ

Halk dilinde kezzap olarak bilinen tuz ruhunun ana hammaddesi hidroklorik asittir. Hidroklorik asiti bir çok değişik sektörde farklı amaçlar için kullanılan bir üründür. Değişik ambalaj seçenekleri ile firmamızdan dilediğiniz miktarda hidroklorik asit talebinde bulanabilirsiniz. Trakya Klor, hidroklorik asit siparişlerini maximum iki iş günü içerisinde teslim edebilmektedir. Siparişi kesinleşen ürünler anlaşmalı kargo firması ile sevk edilmektedir. Hidroklorik asit siparişleri anlaşmalı kargo firması ile 48 saati geçmeyen sürelerde adrese teslim olarak gönderilmektedir.

Hidroklorik Asit siparişlerinizi ya da sorularınız sayfa sonlarımızda bulunan talep formları veya iletişim formlarımız aracılığı ile şirketimize iletebilirsiniz. Merkez ofis numaralarımızı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Hidroklorik Asit Nedir?

Hidroklorik Asit halk dilinde kezzap ve tuz ruhu olarak bilinmektedir. Tuz ruhu yapımında kullanılan asit ürünüdür. Hidroklorik asit, güçlü bir asit ürünüdür. Moleküler yapısı oldukça basit olan Hidroklorik asit, bir klor atomu ile bir hidrojen atomundan meydana gelmektedir. Kimyasal formülü HCl olup hidroklorik asit olarak adlandırılmaktadır. Hidroklorik asit, oda sıcaklığında çok yüksek oranda çözünmektedir. Diğer asitler gibi, renkli ayıraçlarla "asit rengi" denilen bir renk vermektedir.

Hidroklorik asit, pas giderici olarak kullanılmasının yanı sıra, organik bileşiklere etki ettirilerek klorlu ürünlerin elde edilmesinde kullanılır.

Hidroklorik Asit Satış

Hidroklorik Asit satışlarımız Türkiye geneline yapılabilmektedir. Standart olarak yetmiş kg'lık ambalajlarda bidonlu olarak satılmaktadır. Bidonlu ambalajı haricinde dökme olarak 1 tonluk IBC tanklarda veya daha büyük tonajlarda dökme olarak kimyasal tankerlerle sevk edielebilmektedir.

Trakya Klor, bir bidon, ıbc tanklı ve dökme olarak tankerli hidroklorik asit satışlarını Türkiye geneline yapan kimya firmasıdır.

Hidroklorik Asit Fiyatları

hidroklorik-asit-satış-fiyatları

Fiyatların belirlenmesinde nakliye ve ambalaj önelimdir. Almayı düşündüğünüz ambalaj türünü belirlemeniz ile fiyat bilgilerini firmamızdan isteyebilirsiniz.

Sayfa sonlarında bulunan talep formalarımızı kullanarak hidroklorik asit fiyatı taleplerinizi firmamıza iletebilirsiniz. Merkez ofis numaralarımızdan firmamıza ulaşarak fiyat bilgisi alabilmeniz mümkündür.

Hidroklorik Asit Ambalajları

Hidroklorik Asit bidonlu sevkiyatlarda standart olarak 70 kg'lık çanta bidonlar ile sevk edilmektedir. Özel bidonlu ambalaj seçenekleri için firmamızdan bilgi alınız. Ibc tanklarla ve dökme olarak tankerli hidroklorik asit satışlarımızda bulunmaktadır.

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...