trakya-klor-telefon

Klor Ölçüm Cihazı

klor-ölçüm-cihazı-fiyatları-satış

Trakya klor, klor ölçüm cihazlarında her bütçeye uygun ürünler ile hizmet veremketedir. Firmamız uzman personellerine ulaşarak bütçenize uygun klor ölçüm cihazı seçimini tamamlayabilirsiniz. Duvara monte klor ölçüm cihazları, taşınabilir el tipi klor ölçüm cihazları, klor ölçümü yapabilen klor dozaj pompaları, klor test kitlerini firmamızdan uygun fiyatlarla temin edebilirsiniz. Türkiye geneline klor ölçüm cihazı satışlarımız ücretsiz kargo avantajı ile satılmaktadır. Web sitemizden belritlen minumum miktarlada sıvı klor alımlarında ve klor dozaj pompası alaımlarında manuel klor test kiti ücretsiz olarak siparişlerinize eklenmektedir.

Klor Ölçüm Cihazı Nedir?

klor-ölçüm-cihazı-satış-firmaları-şirketleri-istanbul-ankara-izmir-antalya-bursa

Klor ölçüm cihazı yapılan klorlama oranlarını ölçmek için kullanılmaktadır. Bu ölçümler ile klorlama miktarlarının belirlenmesi sağlanır. Bu miktarlar ile klor eksikliği ve klor fazlalığı tespit edilir. Ölçüm sonuçlarına göre klorlama işlemlerini en doğru şekilde gerçekleştirilir. Klor ölçüm cihazları yapılan klorlamaya göre değişkendir. En çok kullanılan gaz klor ve sıvı klor sistemleriiçin farklı klor ölçüm cihazları bulunmaktadır.

Duvara monte klor ölçüm cihazları olduğu gibi, taşınabilir el tipi cihazlar ve manuel olrak klor ölçüm yapabilen klor test kitleride firmamız tarafından Türkiye geneline satılmaktadır.

Kullandığınız ya da kurulumunu yapmak istediğiniz klorlama sistemleri ve klor ölçüm sistemleri ya da cihazları için firmamızdan ücretsiz destek ve bilgi alabilirsiniz.

Klor Ölçüm Cihazı Türleri Nelerdir?

Klor ölçüm cihazları manuel ve dijital olarak ürünlerin haricinde duvara monte ve taşınabilir cihazlardan oluşmaktadır. Duvara monte cihazlar dijital ortamda klor ölçümleri yapabilmektedir. Bu cihazlar otomatik klorlama sistemleri için ideal ürünlerdir. Taşıanabilir dijital klor ölçüm cihazları kullanımı basit ürünlerdir. Dijital ortamda klor ve ph değerlerini ölçebilen cihazlardır.

Ayrıca manuel olarak skala ile klor test kitleride klor ölçümü için kullanılabilmektedir. Bu kitler ile en ekonomik klor ölçümünü gerçekleştirmeniz mümkündür.

Klor Ölçüm Cihazı Fiyatları

Duvara monte, taşınabilir, dijital, manuel klor ölçüm cihazları ve test kitleri için firmamız ile iletişime geçiniz. Firmamız Türkiye geneline en uygun fiyatlarla klor ölçüm cihazı satışları yapmaktadır. Ücretsiz kargo avantajı ile klor ölçüm cihazı sahibi olmak için vakit kaybetmeden iletişime geçiniz.

Klor Ölçüm Cihazı Satış
klor-ölçüm-cihazı-fiyatları

Satışlarımız her gün kendi tesislerimizden gerçekleşmektedir. Klor ölçüm cihazı siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Aynı gün kargo ile 24 saat ila 48 saat aralığında klor ölçüm cihazı siparişleriniz adresinize teslim edilebilmektedir.

Çok avantajlı satış fiyatları, teknik bilgi, kullanım ve kurulum için firmamızdan bilgi talep edebilirsiniz.

Talep doğrultusnda firmamız klor dozaj pompası ve klor ölçüm cihazlarını üniteye montajlı bir şekilde teslim edebilmektedir. Hazır ünitelerde tek yapmanız gereken elektrik bağlantısını gerçekleştirmek.

El Tipi Klor Ölçüm Cihazı

Taşınabilir, el tipi dijital klor ölçüm cihazları ve yedek test çubukları satışımız bulunmaktadır. Dijital taşınabilir klor ölçüm cihazları kullanımı oldukça basit cihazlardır. Bu cihazlar 2 adet kalem pille çalışabilmektedir. Cihaz için özel olarak üretilen test çubukları ile ölçüm yapabilmektedir. Test çubukları ve taşınabilir klor ölçüm cihazları hakkında daha fazla bilgi için iletişime geçebilirsiniz.

Duvara Monte Klor Ölçüm Cihazları

Duvara monte klor ölçüm cihazları, otomatik klorlama sistemlerinde tercih edilmektedir. Duvara monte klor ölçüm cihazları klor ve ph ölçümü yapar. Bu ölçümler sonucu pompaya değerleri gönderir ve pompada belirlenen değerlere göre klorlamayı başlatır veya durdurur. Duvara monte cihazlar için firmamızdan fiyat ve bilgi alın.

Klor Ph Ölçüm Cihazı

Klor ph ölçüm cihazları; duvara monte cihazlar, taşınabilir dijital klor ölçüm cihazları ve manuel klor test kitleri ph ve klor ölçümü yapabilmektedir. Taşınabilir dijital klor ölçüm cihazları; ph, klor ve alkanite ölçebilmektedir. Duvara monte cihazlar ph ve klor ölçebilir. Manuel klor test kitlerinde ise klor ve ph ölçüm kitlerinden satın alarak ölçümler gerçekleştirilebilir.

Trakya Klor ile iletişime geçerek tüm cihazlar ve test kitleri hakkında bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

Dijital Klor Ölçüm Cihazı

Dijital klor ölçüm cihazları kalem pil ile çalışan ve test çubukları ile ölçümü gerçekleştiren cihazlardır. Test çubukları ile klor, ph ve alkanite ölçümleri saniyeler sonrasında elde edilebilmektedir.

Dijital klor ölçüm cihazları siparişlerinde 25 adet test çubuğu siparişlerle birlikte gönderilmektedir. Test çubukları tek kullanımlıktır. Ölçüm yapıldıktan sonra test çubukları özelliğini yitirmektedir.

Test çubukları tüketiminde firmamızdan yedek test çubuğu talebinde bulunabilirsiniz.

Klor Ölçüm Kiti Nedir?

Klor ölçüm kiti manuel olarak klor ölçümü yapabilemketedir. En uygun fiyatlı klor ölçümleri test kitleri ile gerçekleşmektedir. Toplam klor ve serbest klor test kitleri klor ölçümlerinde sıklıkla kullanılmaktadır.

Klor test kitleri taleplerinizde ph ve klor ölçüm isteklerinizin belirtilmesi ile klor ph test kiti siparişi vermelisiniz..

Klorlama oranlarının ölçümü için serbest klor test kiti kulanılmaktadır. Serbest klor ölçümü ile klor eksiklikleri ve klor fazlalıkları tespit edilebilir.

Türkiye geneline klor test kitleri ve klor ölçüm cihazları satışlarımız ücretsiz kargo avantajı ile stoklarımızda...

Adınız/Soyadınız :

E-mail :

Telefon :

Talebiniz :

 

Tüm Hakları Saklıdır...